Grill Express

on väike kiirtoidurestoran, mis asub Tallinna linna südames. Kirg toidu ja teeninduse vastu on ajendanud meid looma menüüd, kust leiate maitsvad ja isuäratavad road, mis valmivad ja jõuavad klientideni vaid hetkega. Omanikkudest peakokad Prem Bahadur Karki ja Vikram Kumar toovad lauale enam kui 25 aastat toiduvalmistamise kogemust ning on pühendunud sellele, et pakkuda kõikidele klientidele erakordset söögielamust.

Loe meie lugu

Kõik on võimalik

Nautige meie lopsakaid roogasid kõikjal ja kusiganes Tallinnas meie kohaletoimetamisega.

Või olge meie külaline restoranis Grill Express Baltijaamas.

Natukene lisainfot :). Grill Expressi loomise lugu…

Grill Express asutati alles hiljuti Eestis, Tallinna südames, Prem Bahadur Karki poolt. Nepalis sündinuna oli tal kaasasündinud kirg toiduvalmistamise vastu. Oma oskuseid oli ta 25 aasta jooksul kulinaariatööstuses lihvinud. Tema lemmikroog oli vürtsikas ja pikantne kana tikka, lisaks oli tal eriline anne suussulavate biryanide loomiseks.

Premil oli visioon Tallinnasse autentse grilltoidu maitse toomiseks. Nii avaski ta Grill Expressi. Restoranist sai kiiresti nii kohalike elanike kui ka külastajate lemmikrestoran, mis on tuntud oma kiire teeninduse ja maitsva toidu poolest.

Mõni aeg hiljem liitus Vikram Kumar peakokana meeskonnaga. India Manipuri osariigis sündinud Vikramil oli 25-aastane kokanduskogemus ja armastus grillitud veiselihapraadide vastu. Ta tõi Grill Expressi oma erilise ramen supiga uusi maitseid, peagi sai temast meeskonna lahutamatu osa.

Grill Express pakub eelroogasid, salateid, suppe, pearoogasid, lisandeid ja jooke kõikidele maitsemeeltele. Sealt leiavad kõik midagi, alates burgeritest ja wrappidest kuni steikide ja grillil valminud toitudeni, riisist, nuudlitest, kartulitest allergeenivabade ja vegan roogadeni. Neil on igapäevane lõunamenüü, kust leiab igal korral erineva pakkumise. Klientidele pakutakse nautimiseks laias valikus alkohoolseid jooke.


Grill Expressi hubases kohvikus saab koha peal einestada, toidu kaasa võtta või isegi Bolti, Wolti, Fudy või Pizzakoju kaudu endale koju tuua lasta. Toiduvalmistamise aeg on lühike, et kliendid oma toidu kiiresti kätte saaksid. Restoran on suurepärane koht lõõgastumiseks ja hea toidu nautimiseks. Selle kodune atmosfäär on külalislahke ja soe.

Grill Express pakub võrratut kombinatsiooni kiirest teenindusest, maitsvatest toitudest ja soojast atmosfäärist, seda kõike taskukohase hinnaga. See on ideaalne koht, kus koos sõprade, pere või töökaaslastega toitu nautida. Meie personal hoolitseb selle eest, et teil oleks kõht täis ja naeratus näol. Tulge Grill Expressi ja kogege midagi uut!

Alati kvaliteetne

Meie andekad kokad

Restorani omanik, peakokk
Prem Bahadur Karki
Kogemus restoranide ärides - 17 aastat
Sündinud Nepalis.
Kokkamise kogemus - 25 aastat
Lemmik roog - Kana tikka
Peakokk special - Birjani kana
Peakokk
Vikram Kumar
Kogemus restoranide ärides - 8 aastta
Sündinud Indias, Manipur vallas, Imphal linnas.
Kokkamise kogemus - 25 aastat
Lemmik roog - Grillitud veise steik
Peakokk special - Ramen Supp

Me kokkame ja toimetame

45-50 minutit kohaletoimetamiseks!

Kui teil on koosolek, töötate hilisõhtuni ja vajate täiendavat ampsu.

Andke meile teada ja me oleme kohal toiduga!